Prowadzisz agencję reklamową, jesteś początkujący i nie wiesz od czego zacząć? Świetnie trafiłeś!    Jesteśmy otwarci na współpracę i wsparcie oraz oferowanie swoich produktów w świetnych cenach - z pewnością niższych niż u konkurencji, a dodatkowo nasze doświadczenie w pracy z klientem i dynamiczna i produktywna obsługa klienta sprawią, że wspólnie osiągniemy sukces.


    Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, agencje kreatywne, firmy marketingowe, drukarnie i firmy poligraficzne, drukarnie wielkoformatowe, domy mediowe i inne firmy z całej Polski, które chciałyby poszerzyć zakres swoich usług o sprzedaż gadżetów reklamowych, artykułów reklamowych, takich jak: teczki, ulotki, ulotki składane, wizytówki, katalogi klejone oraz szyte, smycze, zapałki reklamowe oraz wiele innych. Cały czas poszerzamy zakres świadczonych usług i kompetencje - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ! 


Współpraca z nami pozwoli rozszerzyć Państwa ofertę o wymienione wyżej artykuły, dzięki czemu stanie się ona bardziej kompleksowa.


Świadczymy pełen zakres usług, a także oferujemy szczególne warunki współpracy dla firm pośredniczących.


Dzięki ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, możemy zagwarantować naszym Klientom sprawdzone produkty w konkurencyjnych cenach do dalszej odsprzedaży.

facebook